Acasă · Inregistrare · Utilizatori · · Regulilele site-ului · FAQ · Administraţia · RSS ·
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Community » General » Relaţiile fată-băiat în societatea noastră! (by 7seven) (Virginitatea fetelor şi pierderea ei)
Relaţiile fată-băiat în societatea noastră! (by 7seven)
La kîţi ani fata trebuie să-şi piardă virginitatea?!
1.13[ 2 ][6.25%]
2.14[ 0 ][0.00%]
3.15[ 5 ][15.62%]
4.16[ 6 ][18.75%]
5.17[ 7 ][21.88%]
6.18 şi mai mult[ 10 ][31.25%]
7.să moară fată mare[ 2 ][6.25%]
Answers total: 32
Porky Data: Luni, 26.05.2008, 23:12 | Mesajul # 1
Spurcat şi neliniştit

Grupa: Membru UPC
Mesaje: 132
Off-line
 
Statut ICQ
 
Atenţie! Textul urmat a fost skris de 7seven (şi redaktat de mine)!

Pipl,mie mi se pare kă noi pre tare ne complexam in discuţii şi la mai mult unul între altul(eu li4no nu).Eu indeobş'te kred kă prima experienţă sexuală la băiat trebuie să fie la 14-15 da la fata 15-16.Totuşi la noi in klasa la sex se atîrnă foarte superficial.După părerea mea,noi trebu' să ne relaxăm oleakă. După kum spune un filozof vestit indian - OSHO:"Sexul este doar un simplu jok ka pentru kopii,doar kă să te joci trebuie să fii gata."
Bazaru' nu-i sexul este o treabă serioasa, care necesită responsabilitate maximă,dar în afară de asta, sexul e o plăcere.
Diskutînd ku mai mulţi kolegi şi kolege am înţeles kă băieţilor le este mai uşor să vb despre asta,da pentru fete park' vorbim despre хер пойми.
Ladna, cine e de akord şi cine nu să skrie. Dak vreţi mai profund sa diskutatzi skrietzi pe icq 259414651.
hai norok!!!

Mesajul a fost redactat de PeCoRa - Marţi, 27.05.2008, 19:28
andrushyka Data: Marţi, 27.05.2008, 22:37 | Mesajul # 11
Property of Andrushyka

Grupa: Nănăşăl
Mesaje: 270
Off-line
 
Statut ICQ
 
dupa avataru lu Olgutza nai spune ca graieshti din inima smile
7seven Data: Marţi, 27.05.2008, 22:58 | Mesajul # 12
eu kred in oameni de ciocolata=)

Grupa: VIP
Mesaje: 105
Off-line
 
Statut ICQ
 
sa nu uitatzi ))))))))))
fratzii 6i surorile noastre mici 6i nerealizate nu dorm rockon rockon rockon rockon rockon rockon shs

cretoasa Data: Marţi, 27.05.2008, 23:01 | Mesajul # 13

Grupa: Banned
Mesaje: 13
Off-line
 
Statut ICQ
 
In primul rind pretyk la toti! Bravo baietilor care au ridikat aceasta tema.....RESPEKT......Intr-adevar este o tema care ne priveste pe toti, fie baiat sau fata....In sfirsit majoritatea dintre noi ( nu toti) putem mai liber si mai matur discuta despre intretinerea relatiilor sexuale la virsta noastra...
Am sa-mi expoon si eu parerea mea:
Da, este bine ca o relatie sa fie intretinuta din dragoste, insa aceasta nu se refera la noi, la adolescenti...
Eu cred ca la virsta noastra nu poate fi sex din iubire.... De ce? Din simpla cauza ca o relatie sexuala din IUBIRE nu se priotejeaza cu prezervative, anticonceptionale si altele, dar dimpotriva tinde spre a avea un urmas ( nu stiu dak ma intelegeti).....dar la virsta noastra absolut toti se staruie sa se protejeze, sa se fereaska de responsabilitatile ce urmeaza.......Ei, prieteni......aceasta nu se cheama dragoste!
Pentru cei care deja si-au incepoot viata sezuala, Sexul pentru ei inseamna doar aventura chiar dak unii nu recunosc aceasta......

Oare daka fata isi pierde virginitatea la aceasta virsta, ea a facut-o din dragoste?
NU!!!! .......... in 1 rind) din dorinta
in 2 rind) din curiozitate
in 3 rind) din placere
si asa mai departe..........

Da, este un pas important de a alege virsta cind esti pregatit/a sa intretii o relatie.......dar nici nu trebuie sa-ti fie frika de aceasta ca de moarte.....
Iar daka unii vb de lungimi si marimi, iar kind ajunge vorba la sex ~ apai rosesk.................inseamna ca pina nu vor trai singuri aceste experiente, nu vor intelege realitatea si sensul adevarat al Sexului...
O data ce traiesti aceasta experienta, incepi a gindi altfel....vezi lumea total diferit.....

Eu sunt PRO relatiilor sexuale de aventura.....deoarece sex din dragoste la virsta adolescentilor, repet: NU EXISTA....

Eu mi-am expoos parerea mea. Poate cineva este de acord cu mine, poate nu....dar asa cred , asa parere mi-am format eu.....

andrushyka Data: Marţi, 27.05.2008, 23:08 | Mesajul # 14
Property of Andrushyka

Grupa: Nănăşăl
Mesaje: 270
Off-line
 
Statut ICQ
 
Dana,+1 smile
7seven Data: Marţi, 27.05.2008, 23:17 | Mesajul # 15
eu kred in oameni de ciocolata=)

Grupa: VIP
Mesaje: 105
Off-line
 
Statut ICQ
 
bravo
respekt i uva>| imi place in kare ginde6ti 6i mai ales punktele i
n 1 rind) din dorinta
in 2 rind) din curiozitate
in 3 rind) din placere
+++++++1
Porky Data: Marţi, 27.05.2008, 23:19 | Mesajul # 16
Spurcat şi neliniştit

Grupa: Membru UPC
Mesaje: 132
Off-line
 
Statut ICQ
 
cretoasa, yahoo up thumbup thumbsanta thumb specool Eşti bravo,nu kred kă vreo fată de la noi din skool s-ar fi reşît să skrie o astfel de părere! Te susţîn polnastiu dar nu trebuie să întreşim măsura!
Fiţi Pixuri veseli liberi şi plin de energie! serenade
PeCoRa Data: Miercuri, 28.05.2008, 10:59 | Mesajul # 17

Grupa: Removed
Mesaje:
 
 
cretoasa, Bravo...imi plasi cum gindesti hands PoЯky, +1 eu tot nu cred ca cineva de la noi din clasa va scri asa ceva...fie...fiecare cu parerile lui...
PoЯky, "dar nu trebuie să întreşim măsura!" despre ce masura vorbesti??? wink
Porky Data: Miercuri, 28.05.2008, 12:09 | Mesajul # 18
Spurcat şi neliniştit

Grupa: Membru UPC
Mesaje: 132
Off-line
 
Statut ICQ
 
PeCoRa, iaute-l Macho... despre "prea multă libertate strikă!" dry
Olgutza Data: Miercuri, 28.05.2008, 14:03 | Mesajul # 19

Grupa: VIP
Mesaje: 22
Off-line
 
Statut ICQ
 
biggrin biggrin protektie maxima sus,,DUREX,, biggrin
andrushyka Data: Miercuri, 28.05.2008, 14:05 | Mesajul # 20
Property of Andrushyka

Grupa: Nănăşăl
Mesaje: 270
Off-line
 
Statut ICQ
 
asta shini teo amajit???
Masculan rulezz smile
king
Forum » Community » General » Relaţiile fată-băiat în societatea noastră! (by 7seven) (Virginitatea fetelor şi pierderea ei)
Search:


| Copyright MyCorp © 2024 | Hosted by uCoz |